İME BİLİŞİM

İme Bilişim, Logo çözüm ortağı olarak; Logo destek hizmetleri, danışmanlık hizmetleri ve yazılmsal çözümlerle işletmelerin süreçlerine özel sitemi baştan sona kuruyoruz.

Kurumsal

Alanında uzman ve yetkinlik sertifikalı kadromuzla Logo ürünlerinde; İşletme ihtiyaclarınıza özel analiz, size en uygun programların tesbiti, kurulum, kurulum sonrası eğitim ve destek hizmetlerimizle tüm alt yapı oluşturma süreçlerinizde yanınızda yer alıyoruz.

Telefon, uzak bağlantı ve yerinde destek olarak destek hizmetleri sunuyoruz.

İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda logo ürün uyarlamaları, profesyonel raporlama çözümleri ve diğer yazılımlarınızla logo entegrasyon, web geliştirme ve mobil uygulama işlemlerini yapıyoruz.

Tüm çözüm ve hizmetlerimizde "Zamanınızın Kazanca Dönüşümü" bilinci ile işlemlerinizi minumum sürelerde yapabilmenizi gözetiyoruz.

 

 

NEDEN İME BİLİŞİM?

Tüm çözüm ve hizmetlerimizde zamanınızın kazanca dönüşümü bilinci ile işlemlerinizi minumum sürelerde yapabilmenizi gözetiyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşterilerimizle birlikte sektörümüzde idol olmayı vizyon edindik.

Destek hizmetlerimizde memnuniyet garantisi veriyor, Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmamanız halinde hizmet ile ilgili herhangibir hak talebinde bulunmuyoruz.

İşletmenize özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin