Zamanı Kazanca dönüştüren çözümler

Destek Hizmetleri hakkında işletmenize özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek Hizmetleri

Logo Destek Hizmetleri

Logo Destek Hizmetleri

Logo ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız (Start,Go Plus,Tiger Plus,Tiger Enterprice, Bordro Plus,Logo Connect ) ve bu ürünlerde yaşamış olduğunuz sorunlarınız ve ya ek talepleriniz var ise bu konuları bizimle paylaşın.

 Logo ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız (Start,Go Plus,Tiger Plus,Tiger Enterprice, Bordro Plus,Logo Connect ) ve bu ürünlerde yaşamış olduğunuz sorunlarınız ve ya ek talepleriniz var ise bu konuları bizimle paylaşın. Sorununuz ve ya ek talepleriniz ile ilgili uzman kadromuz sizlere en kısa sürede çözüm üretmeye çalışacaktır.
 

Neler Yapabiliriz?
 

           Müşteri Hizmetleri: Logo Programı açılırken problemler oluşabilmektedir. Bu sorunlarla ilgili olarak bizi aradığınızda uzak bağlantı kullanarak sorunlarınızı anında çözebilir gerekirse eğer yerinde hizmette verebilmekteyiz.
 

           Yedekleme: Bu konuda bir çok kullanıcı sorun yaşamaktadır ve veri kaybına maruz kalmaktadırlar. Yedeklerinizi çalışmakta olan kullanıcılar hissetmeden otomatik olarak alabiliriz ve bu yedeklerinizi disklerinizin bozulma durumuna önlem olarak bir ve ya birden fazla lokasyona taşı


Devamı

İşletmenize özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin